Jaunumi

Informācija par AGUS Lasīt vairāk

Informācija par AGUS "Ventspils", Ventspils, Kustes dambis 33

AUTOGĀZES UZPILDES STACIJA (t.sk. BALONU TIRDZNIECĪBA) „Ventspils”,Ventspils, Kustes dambis 33 LAIKA NO 04.01.2024 – 11.01.2024: Tehnisku iemeslu dēļ būs SLĒGTA!!!

Informācija par AGUS Skanstes, Skanstes iela 48, Rīga Lasīt vairāk

Informācija par AGUS Skanstes, Skanstes iela 48, Rīga

AGUS Skanstes, Skanstes iela 48, Rīga ir slēgta. Tuvākā stacija – AGUS Duntes 13, Rīga, kur no 28.10. apkalpos operators un varēs iegādāties arī gazes balonus. Operatora darba laiks: 08.00. – 19.00.

Informācija par AS “Citadele banka” norēķinu konta slēgšanu_copy Lasīt vairāk

Informācija par AS “Citadele banka” norēķinu konta slēgšanu

SIA “Latvijas propāna gāze” informē, ka sakarā ar AS “Citadele banka” norēķinu konta slēgšanu, norēķiniem lūdzam izmantot rēķinā noradīto AS “Luminor bank” kontu.

JAUNUMS - MANS LPG lietotne! Lasīt vairāk

JAUNUMS - MANS LPG lietotne!

Izbaudi LPG personīgā kabineta ieguvumus un izmanto gan atlaižu karšu, gan debetkaršu un kredītkaršu klientu priekšrocības lietotnē savā mobilajā telefonā.

Balonu apmaiņa, uzpilde Rīgā, Zilā iela 20. Lasīt vairāk

Balonu apmaiņa, uzpilde Rīgā, Zilā iela 20

Piedāvājam gāzes balonu uzpildīšanu, pieteikt pakalpojumu pa tālruni:67671616 Gāzes balonu apmaiņa ( darba dienās no 08.00. – 15.00.)

Jaunums Latvijas propāna gāze uzpildes stacijās! Lasīt vairāk

Jaunums Latvijas propāna gāze uzpildes stacijās!

Piedāvājam iegādāties augstākās kvalitātes grilgāzi 5kg un 10kg balonos.

Latvijas propāna gāze sadarbībā ar Grilētāju Brālību 20.maija raidījumā cepa un  grilēja, izmantojot mūsu GRILgāzi! Lasīt vairāk

Latvijas propāna gāze sadarbībā ar Grilētāju Brālību 20.maija raidījumā cepa un grilēja, izmantojot mūsu GRILgāzi!

Latvijas propāna gāze sadarbībā ar Grilētāju Brālību 20.maija raidījumā cepa un grilēja, izmantojot mūsu GRILgāzi!

Lai rūpētos par klientu veselību un palīdzētu ierobežot COVID-19 izplatību  no 10.06.2020. klientus apkalpojam attālināti vai pēc iepriekšēja pieraksta. Lasīt vairāk

Lai rūpētos par klientu veselību un palīdzētu ierobežot COVID-19 izplatību no 10.06.2020. klientus apkalpojam attālināti vai pēc iepriekšēja pieraksta.

Lai rūpētos par klientu veselību un palīdzētu ierobežot COVID-19 izplatību no 10.06.2020. klientus apkalpojam attālināti vai pēc iepriekšēja pieraksta. Par pierakstu zvanīt uz interesējošo nodaļu, skatīt kontaktos.

Kāpēc izvēlēties propāna gāzi mājas apsildei Lasīt vairāk

Kāpēc izvēlēties propāna gāzi mājas apsildei

Apkures nodrošināšana un kurināmā sagāde tradicionāli ierastā veidā faktiski jau kļūst apgrūtinoša mūsdienu cilvēkam – malkas krāsnis un katli ir sarežģīti tīrāmi, brikešu un malkas pārnēsāšana ir fiziski smags darbs, ne visiem pa spēkam, kā arī - vēl jāparedz papildus telpas šī kurināmā uzglabāšanai un laikus jānodrošina sagāde.