News

Gaidīsim Jūs mūsu jaunajā gāzes uzpildes stacijā Tīnūžos! Read more

Gaidīsim Jūs mūsu jaunajā gāzes uzpildes stacijā Tīnūžos!

Gaidīsim Jūs mūsu jaunajā gāzes uzpildes stacijā Tīnūžos (Neste teritorijā), kur 24 stundas diennaktī iespējams uzpildīt autogāzi.

Lai rūpētos par klientu veselību un palīdzētu ierobežot COVID-19 izplatību  no 10.06.2020. klientus apkalpojam attālināti vai pēc iepriekšēja pieraksta. Read more

Lai rūpētos par klientu veselību un palīdzētu ierobežot COVID-19 izplatību no 10.06.2020. klientus apkalpojam attālināti vai pēc iepriekšēja pieraksta.

Lai rūpētos par klientu veselību un palīdzētu ierobežot COVID-19 izplatību no 10.06.2020. klientus apkalpojam attālināti vai pēc iepriekšēja pieraksta. Par pierakstu zvanīt uz interesējošo nodaļu, skatīt kontaktos.

AGUS Liepāja 1, Grīzupes ielā 3, ir mainījies darba laiks: katru dienu no 7.00-23.00. Read more

AGUS Liepāja 1, Grīzupes ielā 3, ir mainījies darba laiks: katru dienu no 7.00-23.00.

AGUS Liepāja 1, Grīzupes ielā 3, ir mainījies darba laiks: katru dienu no 7.00-23.00.

Gāzes uzpildes stacijas “Cerības” Baložos slēgšana Read more

Gāzes uzpildes stacijas “Cerības” Baložos slēgšana

Cienījamie klienti! No 01.08.2019. ir slēgta gāzes uzpildes stacija “Cerības” Baložos. Tuvākā SIA Latvijas propāna gāzes stacija atrodas Mūkusalas ielā 75B, Rīgā

Automātiskā gāzes uzpildes stacija Siguldā Read more

Automātiskā gāzes uzpildes stacija Siguldā

Priecājamies paziņot, ka no 16.07.2019. savus klientus gaidam arī Siguldā, Jūdažu ielā 4, kur 24 stundas diennaktī darbojas automātiskā gāzes uzpildes stacija.

Informācija par Uzņēmuma bankas kontiem Read more

Informācija par Uzņēmuma bankas kontiem

Cien. klienti! Sakarā ar to, ka no 20/03/2019 tiks slēgts uzņēmuma SIA Latvijas propāna gāze bankas konts AS Swedbanka, turpmākiem maksājumiem lūdzam izmantot uzņēmuma kontus citās bankās.

Jauna uzpildes stacija Imantā! Read more

Jauna uzpildes stacija Imantā!

SIA "Latvijas propāna gāze" paziņo, ka no 13.02.2018 savu darbību ir uzsākusi jauna autogāzes uzpildes stacija "Imanta", adrese: Kurzemes prospekts 15a, Rīga, LV-1067.

Jaunumi gāzes abonentiem Read more

Jaunumi gāzes abonentiem

SIA ”Latvijas Propāna Gāze” informē savus abonentus, ka 2019.gadā gāzes tarifs paliek nemainīgs, kā arī uzņēmums neplāno ieviest nekādas papildus abonēšanas maksas.

Kāpēc izvēlēties propāna gāzi mājas apsildei Read more

Kāpēc izvēlēties propāna gāzi mājas apsildei

Apkures nodrošināšana un kurināmā sagāde tradicionāli ierastā veidā faktiski jau kļūst apgrūtinoša mūsdienu cilvēkam – malkas krāsnis un katli ir sarežģīti tīrāmi, brikešu un malkas pārnēsāšana ir fiziski smags darbs, ne visiem pa spēkam, kā arī - vēl jāparedz papildus telpas šī kurināmā uzglabāšanai un laikus jānodrošina sagāde.

Jaunums Latvijas propāna gāze uzpildes stacijās! Read more

Jaunums Latvijas propāna gāze uzpildes stacijās!

Piedāvājam iegādāties augstākās kvalitātes grilgāzi 5kg un 10kg balonos.

Latvijas propāna gāze sadarbībā ar Grilētāju Brālību 20.maija raidījumā cepa un  grilēja, izmantojot mūsu GRILgāzi! Read more

Jaunums Latvijas propāna gāze uzpildes stacijās!

Piedāvājam iegādāties augstākās kvalitātes grilgāzi 5kg un 10kg balonos.