Новости

Informācija par AS “Citadele banka” norēķinu konta slēgšanu Читать дальше

Информация о закрытии расчетного счета в AS “Citadele banka”,

SIA “Latvijas propāna gāze” информирует, что в связи с закрытием расчетного счета в AS “Citadele banka”, для дальнейших платежей просим использовать указанные в счете реквизиты AS “Luminor bank”.

JAUNUMS - MANS LPG lietotne! Читать дальше

НОВИНКА - портал MANS.LPG.LV!

Зарегистрируйтесь на mans.lpg.lv и используйте преимущества скидочных, дебетовых и кредитных карт клиентов в приложении на своем мобильном телефоне

Balonu apmaiņa, uzpilde Rīgā, Zilā iela 20. Читать дальше

Balonu apmaiņa, uzpilde Rīgā, Zilā iela 20

Piedāvājam gāzes balonu uzpildīšanu, pieteikt pakalpojumu pa tālruni:67671616 Gāzes balonu apmaiņa ( darba dienās no 08.00. – 15.00.)

Jaunums Latvijas propāna gāze uzpildes stacijās! Читать дальше

Jaunums Latvijas propāna gāze uzpildes stacijās!

Piedāvājam iegādāties augstākās kvalitātes grilgāzi 5kg un 10kg balonos.

Latvijas propāna gāze sadarbībā ar Grilētāju Brālību 20.maija raidījumā cepa un  grilēja, izmantojot mūsu GRILgāzi! Читать дальше

Jaunums Latvijas propāna gāze uzpildes stacijās!

Piedāvājam iegādāties augstākās kvalitātes grilgāzi 5kg un 10kg balonos.

Lai rūpētos par klientu veselību un palīdzētu ierobežot COVID-19 izplatību  no 10.06.2020. klientus apkalpojam attālināti vai pēc iepriekšēja pieraksta. Читать дальше

Lai rūpētos par klientu veselību un palīdzētu ierobežot COVID-19 izplatību no 10.06.2020. klientus apkalpojam attālināti vai pēc iepriekšēja pieraksta.

Lai rūpētos par klientu veselību un palīdzētu ierobežot COVID-19 izplatību no 10.06.2020. klientus apkalpojam attālināti vai pēc iepriekšēja pieraksta. Par pierakstu zvanīt uz interesējošo nodaļu, skatīt kontaktos.

Kāpēc izvēlēties propāna gāzi mājas apsildei Читать дальше

Kāpēc izvēlēties propāna gāzi mājas apsildei

Apkures nodrošināšana un kurināmā sagāde tradicionāli ierastā veidā faktiski jau kļūst apgrūtinoša mūsdienu cilvēkam – malkas krāsnis un katli ir sarežģīti tīrāmi, brikešu un malkas pārnēsāšana ir fiziski smags darbs, ne visiem pa spēkam, kā arī - vēl jāparedz papildus telpas šī kurināmā uzglabāšanai un laikus jānodrošina sagāde.