Новости

Kāpēc izvēlēties propāna gāzi mājas apsildei

Apkures nodrošināšana un kurināmā sagāde tradicionāli ierastā veidā faktiski jau kļūst apgrūtinoša mūsdienu cilvēkam – malkas krāsnis un katli ir sarežģīti tīrāmi, brikešu un malkas pārnēsāšana ir fiziski smags darbs, ne visiem pa spēkam, kā arī - vēl jāparedz papildus telpas šī kurināmā uzglabāšanai un laikus jānodrošina sagāde.

Mūsdienās ir tik daudz lietu, kurām jāvelta sava enerģija, ka primāro vajadzību nodrošināšanai gribam atlicināt pēc iespējas mazāk laika un pūļu, tādēļ arvien vairāk iedzīvotāju vietās, kur nav pieejama dabasgāze, izvēlas mājas apkurei izmantot propāna gāzi.

Propāna gāze ir ērts apkures veids, kas neprasa ikdienā papildus laika patēriņu siltuma nodrošināšanai, tāpat – nav arī jādomā par papildus telpu kurināmā uzglabāšanai. Atrodot piemērotu gāzes apkures katlu, retu reizi nāksies atcerēties par apkuri. Propāna gāzes katliem ir vairākas priekšrocības: 

  • Gāzes katla tīrīšana un apkalpošana ir viegla, salīdzinājumā ar malkas vai granulu apkures katliem – gāzes katli nekļūst tik netīri un nav nepieciešams nepārtraukti pievienot kurināmo. Malkas un granulu apkurināmie katli bieži jātīra, kā arī tos nevar atstāt bez uzraudzības – gan drošības apsvērumu dēļ, gan apkalpošanas dēļ (tajos ik pa laikam jāpiemet malka vai granulas, lai uzturētu siltumu).
  • Propāna gāzes apkures katlus drīkst atstāt bez uzraudzības, tie ir viegli lietojami – uzstādi nepieciešamo temperatūru un ļauj tam darīt savu darbu, pat ja esi prom no mājām veselu nedēļu, mājās būs saglabāts uzstādītais siltums!
  • Vieglās lietojamības dēļ gāzes katli īpaši piemēroti veciem cilvēkiem, sievietēm, kuras dzīvo vienas, cilvēkiem, kuriem ir problēmas nēsāt smagumus, cilvēkiem, kuri bieži ir ārpus mājām.
  • Propāna gāzes katls mājās ne tikai nodrošinās siltumu telpās, bet arī silto ūdeni ūdeni un gāzi plītij.
Поделиться: