Latvijas Propāna gāze  

latviski     |     по-русски     

Uz galveno Uz galveno

Gāze cisternās

Sašķidrinātā naftas gāze (propāns) izmantojama apkurei, ja:

 
  • ir nepieciešams ekoloģisks un autonoms enerģijas avots;
  • tuvumā nav maģistrālās dabas gāzes.
Propāns var tikt izmantots kā pastāvīgs apkures avots, vai kā īslaicīgs risinājums līdz maģistrālās gāzes padevei.
 
 
Mūsu uzņēmums piedāvā drošu, konkurētspējīgu un ekonomisku enerģijas avotu Jūsu mājas apkurei, ūdens uzsildīšanai un ēdiena pagatavošanai.
 
Autonomās gāzes apgādes sistēma ir jaudīga un plaša. Salīdzinājumā ar dīzeļapkuri izmaksas ir daudz zemākas.
 
Sašķidrinātā naftas gāze (propāns), kā dabas gāzes alternatīva, ir viens no efektīvākajiem apkures veidiem. Propāns nodrošinās enerģiju jebkuras jaudas katlam. Mūsdienu katla automātika radīs maksimālu komfortu telpā jebkurā gadalaikā, nedēļas dienā, jebkurā diennakts laikā. Mājas saimniecībā propāns var tikt izmantots kā pieslēgums gāzes plītij, cepeškrāsnij vai rezerves energoģeneratoram.
 
Sistēmas shēma..
 

Virszemes tvertne

Šodien tā ir pilnvērtīga apkures sistēma, kas automātiski nodrošina kotedžu, māju un vasarnīcu apkuri. Sistēma darbojas autonomi, bez cilvēka iejaukšnās pēc katla vadības automātikā izvēlētās programmas.
 
Uz zemes gabala, attālumā ne mazāk kā 7 m no dzīvojamās mājas, tiek uzstādīta tvertne, kuras lielums ir atkarīgs no katla aprīkojuma jaudas.
 
 
Pazemes gāzes vads būs neredzams. Gāzes līmeņa tālvadības kontroles sistēma informē par gāzes daudzumu cisternā procentos (%) uz LCD displeja, kas atrodas katla mājā, vai atsūta SMS uz Jūsu mobilo telefonu.

Pazemes cisterna

Viena no sašķidrinātās naftas gazes īpatnībām ir zems iztvaikošanas līmenis ziemas periodā, kas vērojams pie pazeminātas temperatūras. Lai nerastos problēmas, kas ir saistītas ar nepietiekamu tvaika fāzes izstrādi, ir jāizvēlas pazemes tvertne. Propāns iztvaiko līdz -40˚С, ierīkojot gāzes tvertni zem augsnes sasalšanas līmeņa, mēs nodrošinām optimālu siltumapmaiņu starp grunti un tvertni, kas veicinās maksimālu gāzes iztvaikošanu. Izmantojot propānu, tiksiet nodrošināti ar gāzi un siltumu arī tad, ja gaisa temperatūra būs zemāka par -30˚С.

Ciemata gazifikācija

Viens no faktoriem, kas ierobežo mūsdienu kotedžveida ciematu būvniecību, ir inženieru komunikāciju trūkums. Drošs un ekonomiski izdevīgs problēmas risinājums ir autonomā gazifikācija, izmantojot sašķidrināto propānu.
 
Kopīgais gāzes vada tīkls apgādās katru māju ar gāzi līdz apkures katlam un plītij.
 
Mūsdienu autonomās ģeneratoru stacijas nodrošina mājas ar rezerves elektroapgādi, izmantojot propānu kā enerģijas avotu. Sadzīves ģeneratora jauda ir no 5 līdz 30 kw. Iekārtas trokšņa līmenis nepārsniedz 70 dB.

 

visas tiesības pieder @ Latvijas Propāna Gāze

  Twitter Youtube Linkedin Draugiem Facebook