Latvijas Propāna gāze  

latviski     |     по-русски     

Uz galveno Uz galveno

Gāze dzīvoklī

Cien., Аbonent!

Viens no SIA "Latvijas propāna gāze" galvenajiem darbības virzieniem ir centralizētā sašķidrinātās naftas gāzes padeve daudzdzīvokļu mājām.
 
Šādas dzīvokļu gāzes apgādes priekšrocības ir ekonomija, komforts, vienkārša lietošana un rūpes par apkārtējo vidi.
 
Daudzdzīvokļu māju apgāde ar sašķidrināto gāzi, būtiski neatšķiras no apgādes ar dabasgāzi. Tomēr ir dažas atšķirības. Viena no tām – atšķirīgas gāzu fiziski ķīmiskās īpašības: sašķidrinātās naftas gāzes siltumspēja = 27 000 kcal/m3; dabasgāzes (metāna) siltumspēja = 8 000 kcal/m3. Tas nozīmē, ka sadegot vienādam dabasgāzes un sašķidrinātās naftas gāzes apjomam, sašķidrinātā naftas gāze izdala 3 reizes vairāk siltuma. Atšķirīgs ir arī sašķidrinātās naftas gāzes un dabasgāzes tvaika fāzes blīvums. Tāpēc, pieslēdzot gāzes plīti, ir jāuzstāda sprauslas, kas domātas sašķidrinātās naftas gāzes izmantošanai.
  
 
Centralizētā, sašķidrinātās naftas gāzes apgādes sistēma, nodrošina gāzes padevi caur gāzes vadu tīklu, kas ir autonoma katrai mājai vai ciematam, kas sastāv no vairākiem namiem.
 
Katram klientam ir uzstādīts gāzes skaitītājs, pateicoties kuram, viņš var kontrolēt patērētās gāzes daudzumu un savlaicīgi norēķināties par sniegto pakalpojumu. Ar norēķinu kārtību Jūs varat iepazīties sadaļā "Norēķinu kārtība".

 

visas tiesības pieder @ Latvijas Propāna Gāze

  Twitter Youtube Linkedin Draugiem Facebook